Postieľka Lorelli pre bábätko MILANO 2v1 PINK

Výrobca: Lorelli
Kód: da10080440001
EAN: 3800151966388
Dostupnosť: na objednávku
162.55
ks

Myslite prakticky a vyberte výrobky, ktoré môže vaše dieťa využívať dlhšie než pár mesiacov. Postieľka MILANO od Lorelli je určená pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Akonáhle váš potomok vyrastie, stačí postieľku premeniť v ohrádku, ktorá je vhodná až pre deti do 3 rokov. S postieľkou navyše môžete veľmi ľahko manipulovať pomocou integrovaných koliesok. Ak sa chystáte na cestu, nie je nič jednoduchšie ako postieľku zložiť do kompaktných rozmerov. Súčasťou dodávky je praktická taška, vďaka ktorej postieľku ľahko prepravíte v aute alebo uložíte do komory.

Postieľku dá výškovo nastaviť v 5 polohách a poskytne rodičom pohodlný prístup k bábätku počas prvých mesiacov po narodení. Pomocou popruhov možno postieľku bezpečne pripevniť k väčšine bežných postelí. Uzatvárateľná bočná strana zo sieťoviny poskytne rodičom skvelý prehľad o dianí vo vnútri postieľky aj prístup k dieťaťu. Moskytiéra vášho potomka ochráni pred nepríjemným hmyzom.

* Postieľka pre deti od narodenia do 6 mesiacov (do 9 kg)

* Ohrádka pre deti do 36 mesiacov (do 15 kg)

* Hmotnosť: 9,7 kg

* Rozmery: 140 × 140 × 101 cm

* Stabilné a bezpečné prevedenie

* Ľahký prístup k bábätku

* Matrac pre komfortné spánok

* Odnímateľná sieť proti hmyzu

* Cestovná taška pre jednoduchý transport

* Nastavenie výšky v 5 pozíciách

* Kolesá pre bezproblémovú manipuláciu

* Možnosť pripojenia k väčšine postelí pomocou popruhov

* Otvárateľná bočná strana so sieťovinou pre lepší prehľad

* Jednoduchá údržba

Čistenie a údržba: Plastové časti pravidelne čistite vlhkou handričkou. Nepoužívajte prípravky obsahujúce rozpúšťadlá. Textílie čistite pomocou teplej vody a mydla. Nebieliť ani nežehliť. Nesušte na priamom slnku.Upozornenie!

V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.