Kolobežka Lorelli SMART PLUS PINK

Výrobca: Lorelli
Kód: da10390030004
EAN: 3800151975397
Dostupnosť: na objednávku
55.39
ks

Detská kolobežka Lorelli SMART má 3 kolieska pre lepšiu stabilitu. Predné kolesá sú vybavené LED diódami, ktoré pri pohybe farebne svieti. Jazda na kolobežke pomáha deťom rozvíjať motorické zručnosti, koordinovať ich pohyby a udržiavať rovnováhu. Vďaka dvom predným kolesám, ktoré sú širšie ako zvyšok kolobežky, je pre dieťa ľahšie udržiavať rovnováhu.Špeciálny systém na predných kolesách umožňuje naklonenie dosky skútra v zákrutách a pomáha tak deťom udržiavať správnu polohu, lepšiu rovnováhu a uľahčuje zatáčanie. Rukoväť je možné nastaviť do 3 polôh a prispôsobiť tak konkrétnym potrebám dieťaťa. Kolobežku možno zložiť pre ľahšiu manipuláciu a skladnosť.Neodporúča sa pre deti do 3 rokov a maximálna nosnosť hmotnosti je 20 Kg.vlastnosti:

- predné PU kolesá so svetlom 120/28 mm

- brzdový pedál

- vysoko kvalitné ložiská ABEC-7

- TPR rukoväte

- maximálne zaťaženie - 20 kg

- veľkosť hlavnej dosky z polypropylénu: 350/120 mm

- zadné pvc koleso 100/48 mm

- skladateľné

- farebná krabica

- odnímateľná opierka nôh

- sedadlo

- výškovo nastaviteľná rukoväť v 3 poloháchSkúter pravidelne čistite a udržujte ho suchý. Odporúča sa pravidelne mazať olejom. Na čistenie výrobku môžete použiť vlhkú handričku a šetrný čistiaci prostriedok.Nenechávajte skúter dlhodobo na priamom slnečnom svetle alebo na mokrých miestach, kolobežka by sa tak mohla poškodiť.Tento výrobok je vyrobený v súlade s európskou bezpečnostnou normou EN 71 - Bezpečnosť hračiek.Upozornenie!

V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.