BABY NELLYS Detský nábytok - 3 ks, stôl so stoličkami Panda - sivá

Výrobca: Baby Nellys
Kód: 80061101
EAN: 8596309330877
Dostupnosť: skladom 3 ks
78.76 ks

Nová kolekcia nábytku BABY NELLYS pre našich najmenších.Baby Nellys ® = česká značka - záruka kvality a spokojnosti.Kvalitné prevedenie z dreva.Bezpečný nábytok pre deti - zaoblené hrany.

Vhodné pre deti od 2 rokov.Stoličky a stoly sú vyrobené z prírodného dreva (borovice).

Sú určené ako na hranie, tak na stravovanie.Starostlivé spracovanie, estetický vzhľad a dôkladné spracovanie.Naše sady spĺňajú požiadavky aj tých na najnáročnejších zákazníkov.

Kvalita je pre nás veľmi dôležitá. Vyberie si u nás aj ten nenáročnejší zákazník.Rozmanitosť vzorov a široká škála farieb dáva možnosť prispôsobiť sa každému interiéru.Na výrobu sú použité certifikované farby a laky, zvyšujú bezpečnosť malých užívateľov.Dobre premyslená konštrukcia a spôsob montáže pre stôl aj stoličky majú za následok veľmi vysokú životnosť.Nábytok je zabalený do jednej kartónovej krabice, čo uľahčuje nákup a dopravu.

S pomocou rodičov a jednoduchej montáži, môže byť zloženie nábytku veľkým zážitkom pre malého prieskumníka.Sada obsahuje: 2x stoličku, 1x stôl.Rozmery stola: výška: 44 cm, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm.

Rozmery stoličky: výška 51 cm, šírka 26,8 cm, hĺbka 26,8 cm.Farebný odtieň sa môže líšiť, podľa nastavenia farebného rozlíšenia monitora.